Zamów książkę przez Internet

Wysyłka na terenie CAŁEGO ŚWIATA!
bez dodatkowych kosztów
bez konieczności logowania

Proste kroki

  • złóż zamówienie korzystając z formularza
  • zostaniesz przeniesiony na stronę PRZELEWY24.PL, gdzie po wskazaniu adresu wysyłki możesz dokonać bezpiecznej płatności szybkim przelewem bankowym lub kartą płatniczą.

  • po zrealizowaniu transakcji przycisk przeniesie Cię automatycznie
    na naszą stronę
  • potwierdzenie zakupu otrzymasz e-mailem

  Sekret Wyobraźni
książka z płytą
 
  zamówienie w Polsce
cena promocyjna: 35
  zamawiam egzemplarzy   
  razem do zapłaty

Przeczytaj Regulamin księgarni

1
Niniejszy Regulamin określa zasady świadczenia usług przez Księgarnię Internetową Wydawnictwa Accademia Anima, z siedzibą w Cieszynie (43-400), przy ul. Siennej 11, NIP 669-214-29-36, zwaną dalej Wydawnictwem.

2
Zamówienia można składać za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Wydawnictwa www.SekretWyobrazni.pl.

3
Płatność za zamówienia dokonywana jest za pośrednictwem serwisu Przelewy24.
Za zamówione książki Klient może zapłacić wybierając następujące formy płatności:

  • szybki przelew bankowy
  • karta płatnicza

Należność jest pobierana w chwili potwierdzenia transakcji.
Wpłata jest jednoznaczna z potwierdzeniem zamówienia przez Klienta i akceptacją regulaminu.

4
Podczas składania zamówienia w zakładce Informacje o płatności, przed wybraniem formy płatności, proszę sprawdzić, czy Państwa bank jest dostępny w tym serwisie i w jakich godzinach można dokonywać transakcji on-line. Warunkiem koniecznym do dokonania zapłaty za zamówienie jest to, aby operacja była wykonana w czasie godzin pracy Państwa banku. W przypadku zamówień płaconych szybkim przelewem bankowym lub kartą płatniczą (w serwisie Przelewy24), Klient zostaje przekierowany na stronę serwisu Przelewy24. Czas na dokonanie zapłaty wynosi 15 minut. Po prawidłowo wykonanej operacji, serwis Przelewy24 poinformuje Klienta i Wydawnictwo o dokonanej transakcji. W przypadku nie dokonania zapłaty poprzez serwis Przelewy24, prosimy o kontakt z Wydawnictwem pod adresem ii.moonflower@gmail.com w celu zmiany formy płatności (przelew na konto). Nie ma potrzeby składania kolejnego zamówienia.

5
Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi orientacyjnie 3 do 5 dni dla zamówień krajowych i 10 do 14 dni dla zamówień zagranicznych od momentu potwierdzenia zamówienia przez Klienta. W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Wydawnictwa. Wydawnictwo nie odpowiada za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską oraz firmy kurierskie.

6
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku, jeśli towar nie był używany i pozbawiony fabrycznego opakowania, kopiowany lub w żaden inny sposób zniszczony lub wykorzystany można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar prosimy odesłać zwykłą przesyłką pocztową na adres Wydawnictwa z dopiskiem "zwrot". Kwota wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie zwrócona Klientowi natychmiast po otrzymaniu przesyłki. W przypadku towarów zwracanych bez podania przyczyny koszty ich odesłania ponosi Klient. Wydawnictwo nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Zwrot pieniędzy wynikający z rezygnacji z zakupu zostanie dokonany natychmiast po weryfikacji przesyłki w następujący sposób:

  • jeśli zamówienie było opłacone kartą płatniczą - zwrot nastąpi bezpośredni na konto karty,
  • jeśli zamówienie opłacone było przelewem - zwrot nastąpi bezpośrednio na konto, z którego zrealizowano przelew

7
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. dane osobowe Klienta wprowadzane są do bazy Wydawnictwa wyłącznie w celach realizacji zamówień.
Dane Klienta przesłane do realizacji zamówienia są wykorzystywane tylko w tym celu i chronione. Informacje o transakcjach elektronicznych za pośrednictwem serwisu Przelewy24 przekazywane są w bezpiecznym połączeniu SSL bezpośrednio do banku Klienta (przelew bankowy) lub systemu Polcard (karta płatnicza). Szczegóły operacji nie są przekazywane ani do Wydawnictwa, ani do serwisu Przelewy24. Szczegółowe informacje dotyczące płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24 znajdują się na stronie internetowej www.przelewy24.pl

8
Księgarnia zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu i warunków oferty.

(zwiń Regulamin)

 

Zamówienia hurtowe i specjalne

Wydawnictwo Accademia Anima
e-mail: ii.moonflower@gmail.com
www.AccademiaAnima.pl

Zapraszamy do współpracy!


 

Copyright 2010 by Accademia Anima